O nas

O nas

ASG powstało 01 czerwca 1991 i już początek działalności wskazywał na ciekawy i dynamiczny rozwój. W lipcu 1991 roku zawarliśmy bardzo ekskluzywny kontrakt z angielską firmą L. Robinson & Co. producentem obejm (opasek) zaciskowych na węże - Jubilee.

Kolejny krok to uzyskanie praw przedstawicielskich na dystrybucję narzędzi pneumatycznych dla przemysłu takich producentów jak YOKOTA, CLECO, GRASSAIR.

Od 1993 roku zostaliśmy dystrybutorem i autoryzowanym serwisantem producenta kompresorów śrubowych "Grassair".

W roku 1992 nawiązaliśmy kolejną, ciekawą współpracę z holenderską firmą Masterfix Products bv, czego owocem było założenie spółki Masterfix Poland Ltd.

W roku 2000 firma ASG przekształcona została w spółkę z o.o. Obecnie swoją działalność koncentruje na współpracy z wymienioną wcześniej fabryką L. Robinson & Co. producentem obejm (opasek) zaciskowych na węże - Jubilee.

Zarząd Spółki ASG Ltd dostrzegając duże możliwości rozwoju w zakresie "połączeń" poszerzył grono dostawców oraz asortyment, przez co nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Czym jest ASG Ltd 

ASG Ltd jest firmą wyspecjalizowaną w technikach połączeń wytrzymujących duże ciśnienia cieczy i powietrza; rozwijamy i dystrybuujemy szeroki asortyment obejm (zacisków) na różnego rodzaje węże. Nasz magazyn i dział sprzedaży usytuowane są w Poznaniu.

Główne elementy strategii ASG Ltd to:

- Jakość i Rozwój
Poprzez naszych dostawców i największego partnera L. Robinson & Co, posiadamy certyfikaty ISO, co oznacza, że nasz klient może zawsze liczyć na profesjonalną organizację i wysoką jakość produktów oraz na ciągły rozwój nowych produktów i technik, aby wyjść naprzeciw wymaganiom dzisiejszych klientów.

- Serwis
Oprócz jakości także serwis to dla nas bardzo ważna sprawa. Naszym celem jest zaoferować klientom "silne połączenia" : nie tylko dostarczyć produkt wysokiej jakości, ale także podzielić się z klientem naszą wiedzą, udzielić wsparcia, gdy zajdzie taka potrzeba i być otwartym na wszelkie sugestie. Oferujemy bardziej partnerstwo niż tylko produkt.

- Magazyn
Dostępność produktu i szybka dostawa to kluczowe hasła w dzisiejszej logistyce na całym świecie. Dlatego znajdziecie Państwo w naszym magazynie duże ilości z całego asortymentu produktów Jubilee, Mikalor-Damesa itd.

Klientami firmy są: przemysł paliwowy, motoryzacyjny, budownictwo, lotnictwo, przemysł chemiczny, handel hurtowy itd. Z myślą o klientach wprowadza się wciąż nowe, atrakcyjne możliwości zakupu towaru.

W firmie zatrudniona jest grupa doradców handlowych, którzy chętnie służą klientom swą fachową wiedzą i podpowiadają zastosowanie najkorzystniejszych rozwiązań dla indywidualnych przypadków.